produkujemy filty hepa każdego rozmiaru

wymiana filtrów hepa w komorach

Potrzeba badań:

Jest wiele czynników, które mogą doprowadzić do tzw. „przecieku” filtru, m.in. zmiana docisku uszczelki, uszkodzenia mechaniczne spowodowane przez użytkownika lub czynniki zewnętrzne. Norma PN-EN IS 14644-2:2005 część 2 określa maksymalny czas pomiędzy pomiarami na 24 miesiące.

Taki też okres przyjmujemy dla nowo-instalowanych filtrów, kolejne badania należy wykonywać częściej – co 12 miesięcy. Jest to konieczne, aby wykazać, iż pomimo zanieczyszczenia filtr posiada dalszą zdolność do zapewnienia wymaganej klasy czystości.

 

Filtry:

Filtry HEPA i ULPA – wysoko skuteczne filtry powietrza produkowane są i klasyfikowane wg Normy EN 1822. Badane są i klasyfikowane na podstawie sprawdzenia skuteczności całkowitej (dla filtra H14 jest to 99,995 %) oraz miejscowej (dla H14 99,75 %) dla cząstek najbardziej przenikających (MPPS). Produkowane przez nas filtry sprawdzane są w przyzakładowym laboratorium badawczym działającym zgodnie z normą ISO 17025.

Zapytaj o ofertę i dostępne terminy

W celu uzyskania szczegółów odnośnie oferty wymiany filtrów w komorach laminarnych prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Tel. +48 881 946 536,  mail: serwis@e-alpina.pl

10 lat doświadczenia w produkcji filtrów HEPA

Dlaczego my?

Nasza firma od ponad 10 lat zajmuje się produkcją filtrów HEPA na potrzeby komór laminarnych. Posiadamy własną linię do produkcji i sprawdzania filtrów HEPA i ULPA, jesteśmy w stanie wyprodukować filtr o dowolnych wymiarach i w wybranej klasie.

Dysponujemy odpowiednią wiedzą i doświadczeniem w zakresie wykonywania badań, wymiany filtrów oraz serwisu komór laminarnych, także innych producentów. Każdy filtr opuszczający naszą linię produkcyjną posiada certyfikat jakość potwierdzający jakoś wykonania filtra.